Hakkımızda

Noter yeminli tercüme, hukuki, ticari, teknik, edebi tercümede lider ve 20 yılın tecrübesi ile, istanbul’daki konsolosluklarda yanı başınızdaki tercüme bürosu hizmetinizde. Mavim tercüme bürosu, 20 yıldır noter tasdikli tercüme, yeminli tercüme, ingilizce ve diğer dillerden konsolosluk tercümeleri, hukuki, ticari, teknik, tıbbi çeviri hizmetlerine ilaveten, Amerika, ingiltere, schengen vize takip işlemleri ile ilgili yeminli tercümanlık hizmeti vermekte olup bunlara ilaveten, seyahat sigortası, uçak bileti satışları gerçekleştirmektedir.

Tapuda, noterde, evlendirme dairelerine yeminli tercümanlık hizmetleri vermektedir.

Başta İngilizce, Almanca, fransızca, italyanca, ispanyolca, Arapça, Bulgarca, Rusça, Ukraynaca, Hollandaca, isveççe, ve diğer dillerde noter tasdikli tercüme ve yeminli tercümanlık hizmetleri verilmektedir.

Mavim tercüme kurulduğu ilk 1997 yılında bu yana Türkiye’de ve yurt dışında yerleşik şirketlere ve şahıslar tercüme hizmeti tedarik etmeye başlamış ve ilerleyen dönemlerde satış pörtföyüne tercüme ile ilgili diğer alanlarda uzmanlaşmıştır, bunlar arasında 2000 yılların artan tempo ile Amerika göçmenlik hizmeti ve 2008 itibari ile Amerika, İngiltere ve Avrupa ülkelerine (schengen) vize müracaatında bulanan şahıslara vize ile ilgili tercüme ve vize danışmanlığı hizmetlerini sunmuştur.

Mavim tercüme bürosunun müşterileri arasında noter tasdikli tercüme hizmeti sunduğu halen Türkiye’nin tanınmış şirketleri ve Hukuk alanında deneyimli avukatları bulunmaktadır.

Request Form