İngilizce Tercüme

İngilizce çeviri yapacak tercümanlarımız teknik, ticari, hukuki, tıbbi, akademik gibi alanlarda uzman kişilerdir.

İngilizce Tercüme

İngilizce, dil ailesi olarak Germen dillerinin batı dalına aittir. İngilizce dünya üzerinde en çok konuşulan dillerden biridir. Yaklaşık olarak 340 milyon kişi anadili olarak ingilizce konuşmaktadır. Bunun yanında ingilizce 170 milyon kişi tarafından ikinci dil olarak kullanılmaktadır. İngilizce aynı zamanda uluslararası organizasyonlar tarafından en çok kullanılan dil olma özelliğine sahiptir.

İngilizce çevirilerimiz konusunda uzman tercümanlarımız tarafından yapılır. İngilizce çeviri yapacak tercümanlarımız teknik, ticari, hukuki, tıbbi, akademik gibi alanlarda konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Tercüman tarafından çevirisi gerçekleştirilen belgeleriniz, başka bir tercüman tarafından kontrolü yapılarak ve varsa gözden kaçan hatalar düzeltilerek tarafınıza teslim edilmektedir. Böylelikle en doğru tercümeyi gerçekleştirmiş oluruz.

İngilizce tercümeler yapılırken dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri de Amerikan İngilizcesi ve İngiltere İngilizcesi arasındaki farklılıklardır. Mavim Tercüme olarak bu konuda sizden gelen taleplere göre tercümenizi projenlendirmekteyiz.

İngilizce Tercüme Alanında Verdiğimiz Hizmetler

İngilizce Teknik Tercüme

Mühendislik, sanayi, medikal, telekomünikasyon, otomotiv, enerji, tarım, gıda, bankacılık, denizcilik, yazılım ve bilgisayar, elektrik, genel elektronik, iletişim cihazları, kimya, inşaat, mimarlık, çeşitli üretim makineleri, tıp, tekstil vb. konularda katalog, şartname, sözleşme, broşür, proje, taslak, kullanım kılavuzu, bilgi ve belgelerin ingilizce tercümesi uzman çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.


Sizi Arayalım