top of page
ingilizce-tercume.jpg

İngilizce Tercüme

İngilizce Tercüme & Çeviri

İngilizce günümüzde evrensel dil, iletişim dili veya dünya dili olarak anılır. 50'den fazla ülkede İngilizce resmi dil olarak kullanılır. Dünyada en çok konuşulan ikinci dil olan İngilizce, yaklaşık 2 milyar insan tarafından konuşulmaktadır.

Mavim Tercüme olarak ihtiyacınız olan tüm İngilizce çevirilerde yanınızdayız. 21 dil'de hizmet vererek sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Hem kişisel hem de kurumsal çeviri ihtiyacınızda güvenle bizi tercih edebilirsiniz. İlgili konsolosluklardaki evlenme, aile birleşimi, turistik ve ticari işlemlerinizi ve vatandaşlık işlemleri için yeminli tercümanlarımız hizmet vermektedir. Tapu, noter ve evlenme dairelerindeki çeviriler için ise Türkçe tercümelerimizle hayatınızı kolaylaştırmaktayız.

Yeminli tercüme işlerinizi en uygun sürede en kaliteli şekilde sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Vekalet verme, pasaport tercümesi veya aile birleşimi gibi deneyim gerektiren işlemler Mavim Tercüme tarafından sıklıkla gerçekleştirilen işlemlerdir. Noter tasdiği gerektiren hizmetlerimizden olan vekalet verme işlemi sırasında yeminli tercüman bulundurmak şarttır. Bu gibi gereklilikler tercümanlarımız tarafından bilinmektedir ve yıllardır uygulanmaktadır. En güncel bilgiye sahip tercüme ekibimiz süreç içerisinde gelişen yenilikleri takip ederek prosedüre uygun işlemi yapmaktadırlar.

İngilizce Çeviri Hizmetinde Profesyonel Ekip Çalışması

İstanbul'da İngiltere Başkonsolosluğununun tercüme bürosu olan Mavim Tercüme sayesinde noterdeki resmi işlemleriniz sırasında sizlere hizmet verebiliriz. Yeminli tercümanlarımız gerek turistik gerekse ticari alanda ve aile birleşimi gibi teknik bilgi beceri ve deneyim gerektiren alanlarda çalışmaktadır.

Hukuki çevirilerimizde noter tasdikli tercümelerimiz hukuk büroları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hukuk bürolarına ve bireysel avukatlara noter tasdikli tercüme ve yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerinizle daha rahat iletişim kurmak için ve işlerinizi dünya çapında büyütürken  Mavim Tercüme'yi tercih edebilirsiniz. Finansal, tıbbi, teknik, hukuki alanlardaki İngilizce çevirilerinizde alanında uzman çevirmenlerimize güvenebilirsiniz.

İngilizce çeviriler sırasında ekibimizin sıklıkla kullandığı yerelleştirme çalışmaları sayesinde anlam kayıplarını en aza indirgeyerek çalışıyoruz. Uzman tercüme ekibimizin çalışmaları sonunda metin, alanında uzman editör ekip arkadaşlarımız tarafından incelenerek son hali oluşturuluyor. İki defa kontrolü yapılan metinlerde hata payını sıfıra indirgiyoruz. Profesyonel ve teknik terimler ile ön hazırlık yapan ekibimiz sizlere en tutarlı çeviriyi sağlamak için hata oranını minimum seviyede tutarak çalışırlar. Yurtdışı projelerinizde, ithalat-iharacat yazışmalarınızda ve raporlarınızda İngilizce tercüme ekibimize çevirisi yapılacak projeyi güvenle teslim edebilirsiniz. İngilizce diline hakim olan tercüme ekibimiz alanında uzman isimlerden oluşmaktadır.

Her Alanda Çeviri Hizmeti

Reklam, katalog metinleri, ticari raporlar, yeterlilik belgeleri, ithalat ve ihracat yazışmaları gibi günümüz şirketlerinin en çok ihtiyaç duyduğu alanlarda İngilizce çeviri hizmetiyle işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Eğer sektörünüz bilişim, ticaret veya turizm alanında ise gerek yurtdışı işbirliklerinde gerek ise işinizi büyütürken dünyanın konuştuğu dil olan İngilizce çevirilerimiz sizlere her zaman yardımcı olabilir. En hızlı ve etkili çevirileri hepsi alanında uzman ekibimize teslim ederek çeviri hizmeti alabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik en doğru hizmeti Mavim Tercüme 'den alabilir ve tüm dünyada işiniz ne olursa olsun yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Ekibimizin yıllardır edindiği tecrübe ve başarı sayesinde Mavim Tercüme günden güne büyümeye devam ederek değişik alandaki sektörlere hizmet vermektedir.

Konunun uzmanı tercüme ekibimizle çalışmak için bizimle iletişime geçebilir ve teklif alabilirsiniz.

Mavim Tercüme Bürosu olarak tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Fiyat ve bilgi almak için bize ulaşın:

bottom of page