top of page
1408674236_1_403.webp

Rusça Tercüme

Rusça Tercüme & Çeviri

190 milyondan fazla insanın konuştuğu Rusça,  dil çevirilerinde Mavim Tercüme'nin alanında uzman çeviri ekibi tarafında 20 yıldır aktif olarak hizmet verdiği bir dildir. Dünya'nın en büyük yüzölçümüne sahip olan Rusya'da 144 milyon insan ile ilişkiler kurabilir ve yine Rusça sayesinde Ukrayna, Kırgızistan, İsrail, Belarus, Amerika Birleşik Devletleri, Letonya, Estonya, Litvanya gibi ülkelerde de Rusça'yı kullanarak yeni ilişkiler oluşturabilirsiniz. İlgili konsolosluklardaki evlenme, aile birleşimi, turistik ve ticari işlemlerinizi ve vatandaşlık işlemleri için yeminli tercümanlarımız hizmet vermektedir. Tapu,  noter ve evlenme dairelerindeki çeviriler için ise Türkçe tercümelerimizle hayatınızı kolaylaştırmaktayız.

Yeminli tercüme işlerinizi en uygun sürede en kaliteli şekilde sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Vekalet verme, pasaport tercümesi veya aile birleşimi gibi deneyim gerektiren işlemler Mavim Tercüme tarafından sıklıkla gerçekleştirilen işlemlerdir. Noter tasdiği gerektiren hizmetlerimizden olan vekalet verme işlemi sırasında yeminli tercüman bulundurmak şarttır. Bu gibi gereklilikler tercümanlarımız tarafından bilinmektedir ve yıllardır uygulanmaktadır. En güncel bilgiye sahip tercüme ekibimiz süreç içerisinde gelişen yenilikleri takip ederek prosedüre uygun işlemi yapmaktadırlar.

Rusça hariç 21 dilde hizmet veren uzman tercüme ekibimize , profesyonel editör ekibimiz eşlik etmektedir. Bu sayede sizlere en etkili ve doğru çeviri hizmeti sağlamak için kendimizi geliştiriyoruz. Rusça edebi eserlerin ve Rus tabanlı şirketlerin varlığı her geçen gün Rusça dil çevirilerine olan ilgiyi artırmaktadır. İnşaat, sanayi ve turizm gibi alanlardaki gerek  kurumsal gerek ise kişisel ihtiyaçlarınızda Rusça dil çevirisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Rusça Çeviri Hizmeti

Geçmişten bugün Rusya ile olan hem siyasi hem de sosyal alanlardaki etkileşim her geçen gün ticari anlaşmalar ve bilimsel faaliyetlerde ön plana çıkmaktadır. Konuşulduğu farklı coğrafyalarda farklı aksanlara sahip olan dilin çevirisi sırasında alanında uzman insanlar yer almalıdır. Rusça gibi dil çeşitliliği bulunan dillerde yerelleştirme çalışmalarına yer verilir. Uzman tercümanlardan ve profesyonel editör ekibimiz iki aşamalı kontrollerinin ardından sizlere metninizi en tutarlı şekilde teslim ederler.  Burada iki aşamalı kontroldeki amacımız hata oranını en aza indirgemektir. Ticari ilişkilerde, günlük konuşmalarda yeminli tercümanlardan oluşan ekibimiz sizlere hizmet vermektedir. Teknik terimlere ve söylemlere hakim olan profesyonel ekibimiz her türlü yasal belge çeviri süreçlerinde yanınızdadır. Mavim Tercüme'de Rus kültürünü iyi bilen ve Türkiye ile arasındaki resmi süreçlere hakim ekibimiz yıllardır Rusça çeviriler yapmaktadır.

Hukuki çevirilerimizde noter tasdikli tercümelerimiz hukuk büroları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hukuk bürolarına ve bireysel avukatlara noter tasdikli tercüme ve yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ekibimizin en temel gayesi orijinal metine sadık kalarak en uygun ve tutarlı çeviriyi yapmaktır. Müşteri memnuniyetinin en önemli amaçları olarak sayan Mavim Tercüme resmi sözleşmeler, şartname, mali raporlar, pasaport, patent çevirileri ve hukuki anlaşmalar gibi maddeler içeren metinlerde çeviri ekibimiz tarafından özenle hazırlanır.

İş ortaklarınızla kullandığınız broşür, katalog, diploma ve sözleşme gibi belgelerin Rusça'dan çevirisi yapılmaktadır. Yurtdışı çalışmalarınızda rahatlıkla Mavim Tercüme'yi tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Mavim Tercüme Bürosu olarak tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Fiyat ve bilgi almak için bize ulaşın:

bottom of page