top of page
iStock-1096393188.jpg

Resmi Belge Tercümesi

Dünya her geçen gün daha da küçülüyor. Teknolojinin hızlı gelişimi sayesinde artık herhangi bir ülkeyle iş yapmak, akademik kariyer ya da öğrencilik için yer değiştirmek oldukça kolaylaştı. Global firmalar ve yetenek avcıları sınırları aşarak dünya genelinde faaliyet gösteriyorlar. İşte bu noktada doğru iletişim ve resmi belge tercümesi hayati bir önem taşıyor. Uzman ekiplerimiz, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca, İtalyanca, Bulgarca, Romence, İspanyolca gibi dünyanın dört bir yanında konuşulan dillerde size yardımcı olmaktadır.

Resmi belge tercümesi, başka bir ülkeye gitmek için gereken nüfus cüzdan sureti, noter yeminli tercüme çevirisi, vize başvuru evrakları tercümesi gibi belgeleri kapsamaktadır. Bu belgeleri uzman ekiplerimize emanet ederek planlarınızı stressiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İş başvuruları içinse ruhsat, doğum belgesi, dilekçe, özgeçmiş tercümesi çevirisi, mahkeme kararı tercümesi gibi belgelerin tercümesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu belgelerin doğru ve güvenilir bir şekilde tercüme edilmesi, yeterliliğinizi tüm dünyaya ispatlamanıza yardımcı olacaktır.

Başka bir ülkede yaşamak istiyorsanız göçmenlik başvuru evrakları tercümesi, sözleşme tercümesi çevirisi, ticari sicil gazetesi gibi belgelerin çevirisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm bu belgelerin tercümesini uzman ekiplerimiz aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Böylece iş, okul veya ülke değiştirme sürecinizde detaylar ve pürüzlerle uğraşma zorunluluğundan kurtulur, önünüzdeki günlerin planını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Mavim Tercüme Bürosu olarak tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Fiyat ve bilgi almak için bize ulaşın:

bottom of page